Olejek arganowy do pielęgnacji

Problemy z włosami

Złe dni włosów są często spowodowane delikatnymi i puszącymi się włosami, łupieżem, suchą skórą głowy, uszkodzonymi komórkami włosów, niedostatecznym krążeniem krwi, rozdwojonymi końcówkami lub kombinacją tych czynników. Olejek arganowy rozwiązuje większość tych problemów.

Olejek arganowy do pielęgnacji

Kruche i puszące się włosy

Olejek arganowy pielęgnuje suche, szorstkie i niesforne włosy oraz zapobiega ich łamaniu, przerzedzaniu i puszeniu. Kruche i puszące się włosy są podatne na łamanie się włosów, co skutkuje wypadaniem włosów. Olej arganowy zmiękcza łuski włosa, wnikając głęboko we włókno włosa, pozostawiając włosy gładkie, miękkie i lśniące.

Olejek arganowy do pielęgnacji

Rozdwojonych końcówek

Niedożywienie, uszkodzenia UV, brak nawilżenia i nadmierna stylizacja powodują rozdwajanie się końcówek. Olejek arganowy cudownie leczy rozdwojone końcówki, przywracając włosom zdrowie. Ożywia włosy, odżywiając je i nawilżając bardzo potrzebnymi kwasami tłuszczowymi i witaminami.

Olejek arganowy do pielęgnacji

Wypadanie włosów

Olej arganowy jest jednym z najskuteczniejszych tradycyjnych i naturalnych środków na wypadanie włosów, na zdrowe włosy i skórę głowy ze względu na właściwości odżywcze. Wmasowywanie oleju arganowego w skórę głowy ogranicza wypadanie włosów poprzez nawilżenie i odżywienie skóry głowy, poprawę krążenia i odżywienie cebulek włosowych.

Pomyślnie zasubskrybowałeś!
Ten e-mail został zarejestrowany
ico-collapse
0
Ostatnio oglądane
Szczyt
ic-expand
ic-cross-line-top