O nas

Jesteśmy Sarama

Jako innowacyjna marka Saramah koncentruje się na oferowaniu najlepszych naturalnych, organicznych produktów do włosów i ciała na bazie oleju arganowego. Stawiamy na uczciwość i wyjątkową jakość naszych produktów, których celem jest wyłącznie promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Odkryć

Esencja Saramy

Istota Saramah leży w naszych podstawowych wartościach i filozofii marki. Wierzymy, że chociaż olej arganowy od wieków ma kluczowe znaczenie dla piękna i dobrego samopoczucia, ma on również na celu zachowanie historii i dziedzictwa cudu na marokańskiej pustyni.

Odkryć

Nasze wartości

Nasze wartości są proste i koncentrują się głównie wokół:

  • Uroda
  • Zdrowie
  • Dobre samopoczucie
Nasz produkt

Saramah Czysty olejek arganowy

Nasz w 100% czysty i wysokiej jakości organiczny olej arganowy pochodzi bezpośrednio z gajów arganowych na południowy zachód od Maroka. Doskonały do ​​pielęgnacji włosów, skóry i paznokci, witaminy i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) w oleju arganowym naprawiają uszkodzoną skórę, zwalczają starzenie i rozstępy, zapobiegają wypadaniu włosów, zwalczają łupież, nawilżają i wzmacniają skórę.

Organiczny olej arganowy z certyfikatem UE i USA

Nasze wieloletnie zaangażowanie w jakość i czystość jest tak niezłomne, jak głęboko zakorzenione drzewo arganowe, zwane przez Berberów „drzewem życia”.

Najwyższe standardy ISO z ponad 4 certyfikatami

Nasz ogromny szacunek dla drzew arganowych, z których pozyskiwany jest olejek arganowy z jednego źródła, oznacza, że ​​akceptowane są najwyższe standardy produkcji.

Wiele produktów w różnych zapachach

Nasze całkowite zaufanie do uchwycenia dobroczynnych właściwości olejku arganowego doprowadziło do opracowania kolekcji produktów do kąpieli i pielęgnacji z całkowicie naturalnymi ulepszeniami zapachowymi.

Dostawa na cały świat

Naszą niezachwianą determinacją, aby pokazać bogatą kulturę marokańską, którą olej arganowy najlepiej zawiera w sobie, jest udostępnienie jej wszystkim na całym świecie.

Pomyślnie zasubskrybowałeś!
Ten e-mail został zarejestrowany
ico-collapse
0
Ostatnio oglądane
Szczyt
ic-expand
ic-cross-line-top