Olejek arganowy do

Pielęgnacja dłoni i paznokci

Oprócz innych korzyści kosmetycznych (dla włosów i skóry), organiczny olejek arganowy świetnie działa również na paznokcie. Olejek arganowy sprawia, że ​​zniszczone paznokcie odzyskują zdrowy wygląd, leczy i odmładza rozdwajające się paznokcie oraz naprawia zniszczone skórki. Krótko mówiąc, oferuje w pełni naturalną pielęgnację paznokci.

Konserwy z oleju arganowego

Zdrowe skórki

Istnieje kilka czynników odpowiedzialnych za suche i szorstkie skórki. Kropla oleju arganowego na każdym opuszku palca to najłatwiejszy i najszybszy sposób na rozwiązanie tego problemu. Po nałożeniu olejku użyj nożyczek do skórek, aby skórki były ledwo widoczne i niesamowicie miękkie. Olejek arganowy jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz problem z odsuwaniem skórek, nawilża i wzmacnia paznokcie od wewnątrz.

Olej arganowy wzmacnia

Kruche paznokcie

Suche lub niedożywione paznokcie są często kruche. Olejek arganowy jest pełen bogatych składników odżywczych, które z czasem poprawiają jakość paznokci i może rozwiązać ten problem. Wmasuj olej w paznokcie codziennie przez kilka tygodni, aby je wzmocnić.

Olej arganowy może również pomóc paznokciom, które pękają lub łamią się po opiłowaniu. Bardzo słabe paznokcie lub paznokcie, które wchłonęły zbyt dużo wody, nie są mocne. Olejek arganowy przywraca optymalny i zrównoważony poziom nawilżenia, dzięki czemu paznokcie nie są ani za suche, ani zanadto nawilżone. Jeśli regularnie masujesz paznokcie niewielką ilością olejku arganowego, nie musisz się już martwić o pilnik.

Olejek arganowy zapobiega

Twój paznokieć się łuszczy

Olejek arganowy to najlepszy sposób na zadbanie o elegancko wypielęgnowane paznokcie. Użyj go przed nałożeniem lakieru do paznokci, aby zapobiec przedwczesnemu uszkodzeniu lakieru. Nałóż kroplę olejku arganowego na każdy suchy paznokieć po wykonaniu manicure lub pedicure. Niech lakier do paznokci wchłonie wilgoć z oleju, aby wyglądał świetnie przez wiele dni.

Olejek arganowy jest

Zalecany dermatologicznie

Jest skuteczny nie tylko w przypadku łamliwych i łamliwych paznokci, ale jest również polecany przez wielu dermatologów do leczenia i zapobiegania infekcjom skórek i paznokci. Poza utrzymaniem zdrowych i mocnych paznokci, olejek arganowy wspomaga również wzrost nowych paznokci.

Nic dziwnego, że kilka luksusowych salonów fryzjerskich, salonów paznokci, salonów kosmetycznych i spa inwestuje w duże ilości czystego organicznego marokańskiego oleju arganowego. Ten doskonały, w pełni naturalny kosmetyk jest nie tylko niezwykle łatwy w użyciu, ale także oferuje wiele korzyści. Rozwiązuje każdy problem, z jakim spotykają się kosmetyczki i dermatolodzy.

Nawet jeśli nie masz problemów z paznokciami, buteleczkę olejku arganowego możesz dobrze wykorzystać – paznokcie Ci podziękują. Używając go od czasu do czasu, a najlepiej regularnie, zapewnisz swoim paznokciom zdrowie i pielęgnację, na jaką zasługują. Ponadto olejek arganowy nie jest drogi w porównaniu z innymi chemicznymi kosmetykami i odżywkami do paznokci.

Pomyślnie zasubskrybowałeś!
Ten e-mail został zarejestrowany
ico-collapse
0
Ostatnio oglądane
Szczyt
ic-expand
ic-cross-line-top