Korzyści z oleju arganowego dla

Twoje włosy

Wzmocnienie włosów to zdecydowanie jedno z najbardziej znanych działań olejku arganowego. Jako odżywka skutecznie ujarzmia również włosy, dzięki czemu przestają się puszyć.

Olejek arganowy jako

Nawilżacz do włosów

Organiczny olej arganowy jest wysoce polecany przez dziesiątki ekspertów ds. urody i zdrowia oraz doświadczonych dermatologów ze względu na wszechstronne i liczne korzyści i zastosowania, do tego stopnia, że ​​osiągnął status kultowego. Nie tylko zapobiega łamaniu się włosów, puszeniu się i przerzedzaniu włosów, ale także leczy suchą i swędzącą skórę głowy oraz większość innych problemów związanych z cebulkami, które wpływają na normalny i zdrowy wzrost włosów.

Olejek arganowy do

Odżywianie włosów

Kuracja z olejkiem arganowym optymalnie nawilża włosy, utrzymuje równowagę olejków w skórze głowy i regeneruje suche włosy. Te naturalne oleje są pełne witaminy E oraz kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-9 i odżywiają włosy. Olej arganowy jest niezwykle bogaty w witaminę E, przeciwutleniacz, który wspomaga wzrost nowych i zdrowych włosów poprzez naturalną stymulację mieszków włosowych. Dlatego jest używany do odrastania włosów.

Olejek arganowy do

Ochrona włosów

Ostre zimy, upalne lata i inne czynniki zewnętrzne utrudniają odpowiednią pielęgnację włosów. Olejek arganowy to doskonały sposób na ochronę włosów przed palącym słońcem i szkodliwym zimowym chłodem. Tworząc warstwę ochronną na włosach, zawarta w oleju arganowym witamina E działa jak doskonały izolator.

Podczas gdy szkodliwy wpływ słońca na włosy może nie być jeszcze widoczny, gdy wychodzisz na słońce, długoterminowe uszkodzenia mogą obejmować łamliwe, suche i szorstkie włosy. Olej arganowy to broń, której potrzebujesz w swoim arsenale, aby chronić włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV letniego słońca. Korzystaj z niej i ciesz się pogodą nie martwiąc się o swoje włosy!

Olejek arganowy do

Leczenie problemów z włosami

Kruche i puszące się włosy, łupież, sucha skóra głowy, zniszczone komórki włosa, niedostateczne ukrwienie, rozdwojone końcówki lub kombinacja tych czynników często powoduje wypadanie włosów. Olej arganowy rozwiązuje większość tych problemów, które powodują złe włosy. Regularnie stosowany wzmacnia cebulki i przywraca wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu.

Pielęgnacja włosów delikatnych i puszących się

Olejek arganowy pielęgnuje suche, szorstkie i niesforne włosy oraz zapobiega ich łamaniu, przerzedzaniu i puszeniu. Kruche i puszące się włosy są podatne na łamanie się włosów, co skutkuje wypadaniem włosów. Olej arganowy zmiękcza łuski włosa, wnikając głęboko we włókno włosa, pozostawiając włosy gładkie, miękkie i lśniące.

Leczenie rozdwojonych końcówek

Niedożywienie, uszkodzenia UV, brak nawilżenia i nadmierna stylizacja powodują rozdwajanie się końcówek. Olejek arganowy cudownie leczy rozdwojone końcówki, przywracając włosom zdrowie. Ożywia włosy, odżywiając je i nawilżając bardzo potrzebnymi kwasami tłuszczowymi i witaminami.

Leczenie łupieżu

Olejek arganowy oprócz odżywiania skóry głowy zapobiega również zatykaniu się mieszków włosowych, zwalczając w ten sposób łupież.

Leczenie suchej skóry głowy

Brak wilgoci może powodować suchą i łuszczącą się skórę głowy, co prowadzi do wypadania włosów. Olejek arganowy odżywia i nawilża skórę głowy oraz zapobiega wysuszeniu.

Leczenie zniszczonych włosów

Olejek arganowy nie tylko nie podrażnia, ale także odwraca uszkodzenia włosów spowodowane farbowaniem i zabiegami chemicznymi.

Pomyślnie zasubskrybowałeś!
Ten e-mail został zarejestrowany
ico-collapse
0
Ostatnio oglądane
Szczyt
ic-expand
ic-cross-line-top